Musisz uaktualnić Flash Player'a Sprawdź jaką posiadasz aktualnie wersję..
Musisz uaktualnić Flash Player'a Sprawdź jaką posiadasz aktualnie wersję..
Reklama w serwisach IP:tourism / Ceny

I. Wiarygodność serwisów reklamowych


IP:tourism działa od 2001r. W tym czasie pojawiło się i zniknęło z Internetu ok 70 mniej lub bardziej konkurencyjnych dla nas serwisów turystycznych i konferencyjnych. My przetrwaliśmy i nadal się rozwijamy, ponieważ Klienci widzą i doceniają naszą skuteczność. Nie byłoby nas, gdyby nie nasi Klienci, dla których pozyskujemy osoby chcące wypocząć w pensjonatach, hotelach, kwaterach czy zorganizować konferencję. Jeśli nie bylibyśmy skuteczni, nasi reklamodawcy wycofaliby się.


Serwisy turystyczne oferują różny poziom usług i dobrze jest wiedzieć za co się płaci.
Fiat Seicento i Mercedes C kosztują różnie, a przecież oba jeżdżą. Tylko jak?
IP:tourism posiada ponad 30 turystycznych serwisów internetowych i 2 dotyczące turystyki biznesowej. Samych opcji reklamy w jednym serwisie jest kilka. Najczęściej jednemu Klientowi możemy zaproponować kilka serwisów (np. eGory.pl, PolishMountains.com, Karpacz.com, Konferencje.com). Im więcej serwisów wybiera klient tym większe otrzymuje rabaty, sięgające nawet 70%. Dodatkowo udzielamy rabatów na reklamę z poleceń , jednocześnie dając bonusową reklamę w newsletterach Ip:tourism. Reklamy można u nas zakupić w cenie już od 200 PLN zł za rok. Serwisy oferujące reklamę za 100 PLN/rok to zazwyczaj jednorazowe ogłoszenia o słabej skuteczności.


Dobry serwis to taki, który:


- ma dobry, łatwo zapamiętywalny adres (domenę), która kojarzy się z daną miejscowością. Łatwiej zapamiętać adres Jurata.com niż kwaterki-tanio.artf.net.pl.

- jest przejrzysty i twój klient nie gubi się w setkach ofert z innych miast. Nasze serwisy nie są   spisem setek kwater turystycznych w danym regionie.

- ma wysokie pozycje w wyszukiwarkach Google.pl, Onet.pl, Interia.pl


IP:tourism nie stosuje żadnych ukrytych i dodatkowych kosztów. Cena zawsze obejmuje reklamę za 12 miesięcy, nieograniczoną liczbę modyfikacji prezentacji. Dajemy Panel edycyjny, który pozwala na zmianę tekstów, zdjęć z poziomu twojego komputera we wszystkich serwisach jednocześnie. Dodatkowo otrzymujesz (newslettery, bannery, subdomeny, fachową, sprawną pomoc i doradztwo.


II. Po jakim czasie zwraca się reklama?

Reklama w serwisach IP:tourism zwraca się po pozyskaniu 1-3 (!) klientów (średnio).
W uproszczeniu można powiedzieć, że nie ma żadnego ryzyka, ponieważ nasi Klienci zdobywają dzięki nam setki gości.

Reklama internetowa w naszych serwisach turystycznych jest wciąż bardzo tania i zawsze jej koszt szybko się zwraca.


Przelicznik:


Do wyliczenia przyjęliśmy założenie: 1 klient płaci 40 PLN za łóżko, przyjeżdża z osobą towarzyszącą i zostaje na 4 noce.


koszt reklamy (PLN) liczba pozyskanych klientów / rok przychód (PLN) / rok
150 0 - 10 0 - 3200
500 15 - 150 4800 - 48000
1500 30 - 300 9600 - 96000