Musisz uaktualnić Flash Player'a Sprawdź jaką posiadasz aktualnie wersję..
Musisz uaktualnić Flash Player'a Sprawdź jaką posiadasz aktualnie wersję..
O IP: tourism / Referencje

Hotele:Hotel Haffner (Sopot)

(...) Z przyjemnością informujemy, że Firma IP:tourism zajmuje się kompleksowo realizacją promocji naszego Hotelu w Internecie.

    Nasza współpraca przebiega bez zarzutów, znajdujemy w IP:tourism zespół solidnych i doświadczonych profesjonalistów doskonale rozumiejących potrzeby i wymogi naszej firmy. Jakość świadczonych usług jest na bardzo wysokim poziomie i jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy  
(...)


Hotel Mercure (Mrągowo)

(...) Na rynku serwisów z sektora MICE, portal należący do IP:tourism, www.konferencje.com, wyróżnia się przejrzystością, łatwością dostępu oraz prostymi mechanizmami wyszukiwania.
Nie bez znaczenia jest fakt, że na główne hasła związane z branżą konferencyjną, portal ten znajduje się na trzech pierwszych  miejscach w wynikach wyszukiwania. Dzięki temu oferta hotelu  Mercure Mrongovia Resort & SPA, jest dostępna dla dużej liczby użytkowników  (...)
Hotel Bryza (Jurata)(...) Projekty realizowane przez członków zespołu IP:tourism spełniają nasze oczekiwania pod każdym względem. Solidność, terminowość, otwartość na pomysły zleceniodwaców oraz kompetencje pracowników, to argumenty przemawiajace za kontynuacja współpracy z Firmą (...)Hotel Astor (Jastrzębia Góra)


(...) Członkowie "teamu" konferencje.com są bardzo profesjonalną i otwartą na potrzeby klienta grupą. Dostaliśmy od Państwa to, czego oczekiwaliśmy, czyli idealnego kontrahenta, wspaniałe warunki umowy oraz to, co najważniejsze - chęć współpracowania oraz dopasowanie się do potrzeb o pomysłów klienta.
Profesjonalizm firmy "IP: Tourism" utwierdza nas w przekonaniu o potrzebie kontynuacji współpracy.
Hotel Klimczok (Szczyrk)(...) Zrealizowane przez firmę projekty spełniają stawiane przed nimi oczekiwania zarówno od strony czysto kreacyjnej, jak i merytorycznej. Biorąc pod uwagę solidność, terminowość, zaangażowanie oraz kompetencje pracowników (...)
Pensjonaty, KwateryDom Wczasowy Pasja - Jastrzębia Góra


Z przyjemnością polecam Państwu usługi portalu turystycznego www.jastrzebia-gora.com. Współpraca z tak solidnym partnerem daje doskonałe wyniki na polu reklamy w Internecie. Zaangażowanie życzliwej kadry firmy IP:tourism gwarantuje przemiły kontakt, odpowiednią komunikację oraz indywidualne podejście do klienta. Pragnę wyrazić wysokie uznanie i satysfakcję z zamieszczonej reklamy w portalu www.jastrzebia-gora.com.

Marlena Długońska
DW Pasja Jastrzębia GóraMysie Gniazdo
- Jastrzębia Góra

Chciałabym polecić Państwu skorzystanie z usług internetowych firmy IP:tourism. Szczególnie rekomenduję portal internetowy www.jastrzebia-gora.com Wszystkim tym ,którzy chcą profesjonalnie i szybko wypromować swój obiekt turystyczny. Miła i fachowa obsługa, dostępne ceny, możliwość uaktualniania oferty w trakcie trwania umowy. Polecam! Sama jestem klientką kolejny rok i polecam stronę znajomym .

Z pozdrowieniami

Eliza Piotrowska,
Mysie Gniazdo - Jastrzębia Góra
Joanna Kaleta - Karwia

IP:tourism to przede wszystkim profesjonalna i nowoczesna dzięki której mam możliwość kompleksowego promowania swojego obiektu wczasowego na kilku serwerach jednocześnie. Wysokie pozycjonowanie w wyszukiwarkach zdecydowanie przekłada się na ilość rezerwacji. Fachowa obsługa i przede wszystkim bezproblemowa możliwość wprowadzania drobnych zmian w reklamie obiektu w wyjątkowo w krótkim czasie. Zdecydowanie przyjazny portal i zdecydowanie polecam.

Joanna Kaleta Karwia


Willa Solmare - Władysławowo

Bardzo dobre czytelne serwisy, sprawna i bardzo miła obsługa.
Polecam każdemu właścicielowi obiektu turystycznego,  korzystam od 4 lat.

Aleksander Andrzejewski
Willa Solmare - Władysławowo
www.solmare.pl


Bosanoga - Dębki

... Oczywiście, że przedłużamy reklamy na kolejny rok. Jeśli jest taka możliwość chcemy z góry przedłużyć promocję na minimum 3 lata....

Apartament Czerwone Maki - Dębki

... dziękuję, że mnie Państwo namówiliście na tę reklamę. W ciągu jednego marcowego weekendu sprzedałam cały letni sezon...