Musisz uaktualnić Flash Player'a Sprawdź jaką posiadasz aktualnie wersję..
Musisz uaktualnić Flash Player'a Sprawdź jaką posiadasz aktualnie wersję..
Serwisy IP:tourism / Wortale turystyczne

 
Cechy wspólne serwisów turystycznych:


www.polishSEA.com  www.polishMOUNTAINS.com  www.polishLAKES.com
www.HEL.pl  www.eMORZE.pl  www.eGORY.plPozycjonowanie:

Serwisy są aktywnie pozycjonowane (znajdują się na czołowych miejscach) w wyszukiwarce GOOGLE - ponad 80 % użytkowników Internetu korzysta z tej wyszukiwarki. Należy pamiętać, że większość internautów korzysta tylko z kilku wyświetlonych w pierwszej kolejności adresów. Reszta jest ignorowana!

Oglądalność:

Dzięki świetnym pozycjom w wyszukiwarkach jest to kilkadziesiąt tysięcy unikalnych użytkowników miesięcznie. Kilka milionów odsłon!

Przejrzystość:

Prezentacje obiektów są pełne, atrakcyjne wizualnie. Nie ma potrzeby wyszukiwania "na chybił trafił" w indeksie.

Nawigacja
:
Odnalezienie interesującego obiektu (firmy, usługi) w 1-2 kliknięciach.

Promocja:

Nasze serwisy (czyli Państwa oferta) są jedynymi promowanymi na targach: Gdańsk w kwietniu, TT Warsaw we wrześniu, Tour Salon w Poznaniu- w październiku, BTF w Warszawie. Adresy naszych serwisów podawane są w przewodnikach Pascal. Współpracujemy z prasą (Voyage, Podróże, Wiadomości Turystyczne )

Newsletter:
Raz w miesiącu rozsyłany jest newsletter branży turystycznej. Opisujemy w nim niebanalne pomysły na spędzenie urlopu, promujemy wyjątkowe miejsca, zachęcamy do aktywnego wypoczynku. Rozsyłany jest do 34000 indywidualnych odbiorców.

Fora dyskusyjne:

Forma internetowej wymiany zdań, opini i pomysłów. Internauci piszą na łamach forów o polecanych hotelach, pensjonatach, wyjątkowych miejscach, dzielą się swoimi pomysłami na urlop. Są one skuteczną formą reklamy, ponieważ odwiedzane są przez osoby bezpośrednio zainteresowane danym produktem, tematem, usługą.

Administrowanie ofertą:
Każdy nasz klient otrzymuje dostęp do pełnego administrowania swoją ofertą. Może samodzielnie uzupełniać informacje o np. wolnych pokojach, zmieniać zdjęcia, teksty. Wszystko to z poziomu własnego domowego komputera.