Musisz uaktualnić Flash Player'a Sprawdź jaką posiadasz aktualnie wersję..
Musisz uaktualnić Flash Player'a Sprawdź jaką posiadasz aktualnie wersję..
Serwisy IP:tourism / Wszystkie

Konferencje.comnajstarszy serwis branży MICE w polskim Internecie. Działamy nieprzerwanie od 2001 r., co pozwoliło nam na zdobycie bogatego doświadczenia, dzięki któremu doskonale potrafimy i wiemy jak promować obiekty i usługi z sektora konferencyjno-eventowego. to miejsce spotkań branży MICE w Internecie i to właśnie do pracowników tego sektora kieruje swoje usługi. Nasz vortal to nie tylko baza firm z branży, ale także bogaty informator na temat organizacji i obsługi konferencji i eventów.

Polishsea.com


istnieje od 2001 r.

Dzienna oglądalność: (8621 osób sezon / 920 poza sezonem ).

Pozycjonowanie w Google: "mapa wybrzeża", "hotele nad morzem", "polskie morze"

Serwis prezentuje wybrane obiekty noclegowe nad polskim morzem. Obejmuje całe wybrzeże. Obiekty mają możliwość oprócz usług noclegowych zaprezentować swoją ofertę biznesowo-konferencyjną oraz wczasów zdrowotnych.Polishmountains.com

istnieje od 2001 r.

Dzienna oglądalność: (3567 osób sezon/1235 poza sezonem).

Pozycjonowanie w Google: "polskie góry" , "wczasy w polskich górach" , "urlop w polskich górach" i inne.

Serwis prezentuje wybrane obiekty noclegowe w polskich górach. Obiekty mają możliwość oprócz usług noclegowych zaprezentować swoją ofertę biznesowo-konferencyjną oraz wczasów zdrowotnych.


Polishlakes.com

istnieje od 2003 r.

Dzienna oglądalność: (1438 osób w sezonie/869 poza sezonem).

Pozycjonowanie w Google: "polskie jeziora", "wczasy na Mazurach", "Mazury wczasy", "wakacje na Mazurach", "wczasy Mazury", "Mazury urlop", "urlop na Mazurach", "wakacje Mazury" i inne.

Serwis prezentuje wybrane obiekty noclegowe nad polskimi jeziorami. Obiekty mają możliwość oprócz usług noclegowych zaprezentować swoją ofertę biznesowo-konferencyjną oraz wczasów zdrowotnych.


Hel.pl


Istnieje od 2007r.

Dzienna oglądalność: (1600 osób sezon / 300 poza sezonem ).

Pozycjonowanie w Google: "hel". Uwaga: większość Polaków hasłem "hel" określa półwysep, a nie miasto.

Serwis poświęcony windsurfingowi i kitesurfingowi. Prezentuje szkoły wind i kitesurfingowe, campingi. Obejmuje cały Półwysep od Jastrzębiej Góry po Hel.
 

emorze.pl


Istnieje od 2008r.

Dzienna oglądalność: (340 poza sezonem ).

Pozycjonowanie w Google: "pogoda nad morzem", "imprezy wybrzeże" i inne ogólne hasła kluczowe - ok. 500

Serwis prezentuje wybrane obiekty noclegowe nad polskim morzem. Obejmuje całe wybrzeże.
 

egory.pl


Istnieje od 2007r.

Dzienna oglądalność: (986 w sezonie/234 poza sezonem).

Pozycjonowanie w Google: "pensjonaty w polskich górach" , "hotele w polskich gorach" , "kwatery w polskich górach" , "pogoda w polskich górach" , "pensjonaty w szczyrku", "szczyrk restauracje" i inne.
Serwis prezentuje wybrane obiekty noclegowe i gastronomiczne w polskich górach.
 

wczasyodchudzajace.com


Istnieje od 2008r.

Prezentuje wybrane oferty ośrodków nad morzem i w górach, zajmujących się walką z nadwagą. W serwisie można znaleźć informacje o zasadach zdrowego żywienia. Poznać opinię ekspertów.
 

Jurata.com


istnieje od 2002r.

Dzienna oglądalność: (823 osób sezon / 262 poza sezonem ).

Pozycjonowanie w Google: "jurata", "hotele jurata", "jurata apartamenty" i inne.

Serwis prezentuje wybrane obiekty w Juracie, hotele, apartamenty, pensjonaty i restauracje. Można na nim znaleźć informacje o atrakcjach miasta, propozycje wycieczek oraz przydatne telefony.
 

Jastarnia.com

istnieje od 2002 r.

Dzienna oglądalność: (1952 osób sezon / 490 poza sezonem ).

Pozycjonowanie w Google: "jastarnia", "jastarnia noclegi", "kwatery w jastarni" i inne.

Serwis prezentuje wybrane obiekty w Jastarni, hotele, pensjonaty, wille, apartamenty i kwatery. Można na nim znaleźć informacje o atrakcjach miasta, propozycje wycieczek, przydatne telefony a przede wszystkich zawsze aktualną pogodę.
 

Wladyslawowo.com

istnieje od 2004 r.

Dzienna oglądalność: (1021 osób sezon / 365 poza sezonem ).

Pozycjonowanie w Google: "wladyslawowo hotele", "kwatery we władysławowie", "władysławowo" i inne.

Serwis prezentuje wybrane obiekty we Władysławowie, hotele, pensjonaty, wille, apartamenty i kwatery. Można na nim znaleźć informacje o atrakcjach miasta, propozycje wycieczek, przydatne telefony, a przede wszystkim zawsze aktualną pogodę.

jastrzebia-gora.com

istnieje od 2001 r.

Dzienna oglądalność: (987 osób sezon/346 poza sezonem).

Pozycjonowanie w Google: "jastrzebia gora hotele" , "jastrzebia gora pensjonaty" , "jastrzebia gora kwatery", "jastrzebia gora" i inne.

Serwis prezentuje wybrane obiekty w Jastrzębiej Górze, hotele, pensjonaty, wille, apartamenty i kwatery. Można na nim znaleźć informacje o atrakcjach miasta, propozycje wycieczek, przydatne telefony, a przede wszystkim zawsze aktualną pogodę.

karwia.com

istnieje od 2003 r.

Dzienna oglądalność: (776 osób sezon / 224 poza sezonem).

Pozycjonowanie w Google: "pensjonaty w karwi" ,"kwatery w karwi" ; "noclegi w karwi" ; "hotele w karwi" ; "karwia" i inne.

Serwis prezentuje wybrane obiekty w Karwi, hotele, pensjonaty, wille, apartamenty i kwatery. Można na nim znaleźć informacje o atrakcjach miasta, propozycje wycieczek, przydatne telefony, a przede wszystkim zawsze aktualną pogodę.
 

debki.pl


istnieje od 2001 r.

Dzienna oglądalność: (3120 sezon / 1200 poza sezonem).

Pozycjonowanie w Google: "pensjonaty w debkach" , "kwatery w debkach", "pola namiotowe w debkach" , "wczasy w debkach" , "debki" i inne.

Serwis prezentuje najlepsze obiekty w Dębkach. Można na nim znaleźć informacje gdzie najlepiej zjeść. Serwis współtworzą internauci poprzez forum oraz galerię zdjęć.
 

ustka.com

istnieje od 2002 r.

Dzienna oglądalność: (657 osób w sezonie / 179 poza sezonem).

Pozycjonowanie w Google: "kwatery w ustce", "hotele w ustce" , "pogoda w ustce" i inne.

Serwis prezentuje wybrane obiekty w Ustce, hotele, pensjonaty, wille, apartamenty i kwatery. Można na nim znaleźć informacje o atrakcjach miasta, propozycje wycieczek, przydatne telefony, a przede wszystkim zawsze aktualną pogodę.
 

rewal.com

istnieje od 2002 r.

Dzienna oglądalność: (745 osób sezon / 210 poza sezonem).

Pozycjonowanie w Google: "pensjonaty w rewalu" ,"wille w rewalu" , "kwatery w rewalu" , "hotele w rewalu" i inne.

Serwis prezentuje wybrane obiekty w Rewalu, hotele, pensjonaty, wille, apartamenty i kwatery. Można na nim znaleźć informacje o atrakcjach miasta, propozycje wycieczek, przydatne telefony, a przede wszystkim zawsze aktualną pogodę.
 

miedzyzdroje.com

istnieje od 2002 r.

Dzienna oglądalność: (842 osób w sezonie / 270 poza sezonem).

Pozycjonowanie w Google: "hotele w miedzyzdrojach" , "pensjonaty w miedzyzdrojach" , "kwatery w miedzyzdrojach" i inne.

Serwis prezentuje wybrane obiekty w Międzyzdrojach, hotele, pensjonaty, wille, apartamenty i kwatery. Można na nim znaleźć informacje o atrakcjach miasta, propozycje wycieczek, przydatne telefony, a przede wszystkim zawsze aktualną pogodę.
 

krynicamorska.com

istnieje od 2004 r.

Dzienna oglądalność: (1156 osób w sezonie / 478 poza sezonem).

Pozycjonowanie w Google: "kwatery w krynicy morskiej", "pensjonaty w krynicy morskiej", "hotele w krynicy morskiej", "krynica morska" i inne.

Serwis prezentuje wybrane obiekty w Krynicy Morskiej, hotele, pensjonaty, wille, apartamenty i kwatery. Można na nim znaleźć informacje o atrakcjach miasta, propozycje wycieczek, przydatne telefony, a przede wszystkim zawsze aktualną pogodę.
 

sopot.com


istnieje od 2007 r.

Dzienna oglądalność: (2382 w sezonie/ 1432 poza sezonem).

Pozycjonowanie w Google: "sopot" , "pogoda w sopocie" , "imprezy w sopocie" , "restauracje w sopocie" i inne ogólne hasła kluczowe -- ok 100

Serwis prezentuje wybrane hotele, pensjonaty, kwatery i apartamenty w Sopocie. Zawiera informacje o klubach i restauracjach .
 

karpacz.com

istnieje od 2002 r.

Dzienna oglądalność: (1234 w sezonie/ 708 poza sezonem).

Pozycjonowanie w Google: "karpacz" , "hotele w Karpaczu" ,"pensjonaty w karpaczu" , "kwatery w karpaczu" i inne.

Serwis prezentuje wybrane obiekty w Karpaczu, hotele, kwatery , pensjonaty i restauracje. Można na nim znaleźć informacje o atrakcjach miasta, propozycje wycieczek oraz przydatne telefony.
 

szczyrk.com

istnieje od 2002 r.

Dzienna oglądalność: (1367 w sezonie / 658 poza sezonem).

Pozycjonowanie w Google: "szczyrk" , "hotele w szczyrku" , "pensjonaty w szczyrku" , "kwatery w szczyrku" i inne.

Serwis prezentuje wybrane obiekty w Szczyrku, hotele, kwatery , pensjonaty i restauracje. Można na nim znaleźć informacje o atrakcjach miasta, propozycje wycieczek oraz przydatne telefony.
 

ezakopane.com


istnieje od 2002 r.

Dzienna oglądalność: ( 675 w sezonie / 235 poza sezonem).

Pozycjonowanie w Google: "hotele w zakopanem" , "pensjonaty w zakopanem" i inne.

Serwis prezentuje wybrane obiekty w Zakopanem, hotele, kwatery , pensjonaty i apartamenty. Można na nim znaleźć informacje o atrakcjach miasta, propozycje wycieczek oraz przydatne telefony.
 

szklarskaporeba.net

istnieje od 2005 r.

Dzienna oglądalność: (458 w sezonie/98 poza sezonem).

Pozycjonowanie w Google: „szklarska poreba pensjonaty” , „szklarska poreba kwatery”, „noclegi w szklarskiej”, „pensjonaty w szklarskiej” i inne.

Serwis prezentuje wybrane obiekty w Szklarskiej Porębie, ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty i kwatery. Można na nim znaleźć informacje o atrakcjach turystycznych, propozycje wycieczek oraz przydatne telefony.
 

mikolajki.com

istnieje od 2003 r.

Dzienna oglądalność: (730 w sezonie/ 332 poza sezonem).

Pozycjonowanie w Google: „mikołajki”, „hotele w mikołajkach”, „pensjonaty w mikołajkach”, „kwatery w mikołajkach”, „noclegi w mikołajkach”  i inne.

Serwis prezentuje wybrane obiekty z Mikołajek, hotele, pensjonaty, apartamenty. Można na nim znaleźć  informacje o atrakcjach miasta, propozycje wycieczek oraz przydatne telefony.
 

augustow.com

istnieje od 2006 r.

Dzienna oglądalność: (630 w sezonie/ 205 poza sezonem).

Pozycjonowanie w Google: „augustow”, „hotele w augustowie”, „pensjonaty w augustowie”, „kwatery w augustowie” i inne.

Serwis prezentuje wybrane obiekty z Augustowa, hotele, pensjonaty, kwatery. Można na nim znaleźć informacje o atrakcjach miasta, propozycje wycieczek oraz przydatne telefony.
 

gizycko.com

istnieje od 2006 r.

Dzienna oglądalność: ( 546 w sezonie / 198 poza sezonem).

Pozycjonowanie w Google: „giżycko”, „pensjonaty w giżycku” , „kwatery w giżycku” i inne.

Serwis prezentuje wybrane obiekty w Giżycku, hotele, pensjonaty, kwatery. Można na nim znaleźć informacje o atrakcjach miasta, propozycje wycieczek oraz przydatne telefony.
 

rucianenida.com

istnieje od 2004 r.

Dzienna oglądalność: (473 w sezonie / 102 poza sezonem).

Pozycjonowanie w Google: „ruciane nida”, „hotele w rucianym”, „pensjonaty w rucianym”, „kwatery w rucianym”, „wczasy w rucianym”, „wypoczynek w rucianym” i inne.

Serwis prezentuje wybrane obiekty z Rucianego Nidy, ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty i kwatery. Można na nim znaleźć informacje o atrakcjach Rucianego, propozycje wycieczek oraz przydatne telefony.
 

wegorzewo.com

istnieje od 2004 r.

Dzienna oglądalność: ( 359 w sezonie/ 79 poza sezonem).

Pozycjonowanie w Google: „wegorzewo”, „hotele w wegorzewie”, „pensjonaty w wegorzewie”, „kwatery w wegorzewie” i inne.

Serwis prezentuje wybrane obiekty z Węgorzewa, ośrodki, pensjonaty, kwatery. Można na nim znaleźć informacje o atrakcjach Węgorzewa, propozycje wycieczek oraz przydatne telefony.
 

kazimierz-dolny.com

istnieje od 2003r.

Dzienna oglądalność: (592 w sezonie/ 258 poza sezonem).

Pozycjonowanie w Google: „kazimierz dolny”, „hotele w kazimierzu”, „pensjonaty w kazimierzu”, „kwatery w kazimierzu” i inne.

Serwis prezentuje wybrane obiekty z Kazimierza Dolnego, hotele, ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty i kwatery.